banner84

Alanya sevgisi aşılanacak

Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, Albimo Alanyaspor Okullarla Buluşuyor Projesi'ni başlattı. Proje ile öğrencilere Alanya ve Alanyaspor sevgisi aşılanacak

Alanya sevgisi aşılanacak
 Kaymakam Tanrıseven, proje ile ilgili düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Albimo Alanyaspor PTT 1. Lig’de bulunan tek takımımız ve Alanya halkının gurudur. Bizler de Alanya Kaymakamlığı olarak kulübümüzle Alanyaspor Okullarla Buluşuyor Projesi'ni başlatıyoruz. Proje kapsamında Alanyasporun oyuncu ve yönetim kadrosundan belirlenecek isimler her hafta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Geçlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüyle işbirliği yaparak okullarımızı ziyaret edecekler. Ziyaretlerinde Alanyasporu tanıtarak spor sevgisinin gelişmesine ve Alanyasporun tanıtımına katkıda bulunacaklardır. Amacımız, 55 bin öğrenciden oluşan eğitim ordumuza Alanyaspor sevgisini ve spor bilincini aşılamaktır. Alanya’nın marka bir şehir olmasında sportif başarının önemi büyüktür. Kaymakamlık olarak Alanyasporu destekliyor, herkesi bu desteğe ortak olmaya davet ediyoruz.”
Kaymakam Tanrıseven’in ardından bir konuşma yapan Albimo Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu “Öncelikle Kaymakam Bey’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Daha önceki yıllarda buna benzer bir uygulama yaptık; ancak sadece davet gelen okullara gidiyorduk. Bu proje ise Alanya’daki bütün okulları kapsamaktadır. Amacımız, Alanyasporun tanıtımını yapmak ve taraftar sayımızı daha da arttırmaktır. Bu sayede de gençler arasında futbol bilinci oluşacaktır.” dedi.
Proje tanıtım toplantısına Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Geçlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Albimo Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu katıldı.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107