banner84

Alanya yanıyor!

Alanya susuz adeta yanıyor. Şehrin her yerinden su ve elektrik şikayetleri geliyor. Arıtma tesisleri ise kokuyor. Vatandaşlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğunda olan su sorunu için acil çözüm bulunmasını istediler

Alanya yanıyor!
 SICAK DEĞİL SUSUZLUK YAKIYOR
Alanya yaz sezonuyla birlikte elektrik ve su kesintilerine de merhaba dedi. Alanya'nın merkez ve eski belde mahallelerinde uzun sureli su kesintileri yaşanmaya başladı. Vatandaşlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin sorumluluğunda olan su için isyan ederek muhatap bulamadıklarından yakınıyorlar. Sık sık ve uzun süreli yaşanan kesintilerin yaz sıcaklarından daha yakıcı olduğunu belirten vatandaşlar, suyun parasını toplayan Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden acil çözüm istediler.
KARANLIK GÜNLER GERİ GELDİ
Alanya'da su kesintileriyle birlikte elektrik kesintileri de artış gösterdi. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan karanlık günler adeta geri geldi. Arıtma tesislerinden etrafa yayılan pis kokular ise vatandaşı rahatsız ediyor. Yaşanan sorunlarla ilgili Twitter'den yetkililere seslenen Alanya Postası Gazetesi Genel Müdürü Hilmi Karagöz, "Alanya susuz yanıyor. Şehrin her yerinden su şikayetleri geliyor. Ana arterlerde aydınlatma yok, heryer karanlık. Elektrik kesintileri arttı. Arıtma tesisleri kokuyor. Yaşanan sorunlar büyük, ciddi ve can sıkıcı. Antalya Büyükşehir Belediyesi, kendi sorumluluğunda olan bu sorunların çözümü için acil çalışma başlatmalı. Yoksa Alanya kerbela gibi olacak" dedi.
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2014, 09:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157