banner84

Alanya'ya davet etti

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, İçişleri Bakanlığı Şube Müdürü Şükrü Yüksel, Gülden Yıldızlı, İl Yazı İşleri Müdürleri ve personelini makamında kabul etti. Tanrıseven, "Sizleri tatil için Alanya'ya davet ediyorum" dedi

Alanya'ya davet etti
 Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, İçişleri Bakanlığı tarafından 23-27 Mart 2015 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen “İçişleri Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Modülü Eğitim Semineri” kapsamında Antalya’ya gelen Bakanlık Şube Müdürleri ile Aydın, Antalya, Artvin, Burdur, Muğla, Diyarbakır, Rize, Osmaniye, Eskişehir, Trabzon, Yalova, Mersin, Konya ve Giresun İl Yazı İşleri Müdürleri ve personellerini makamında kabul etti.  Kaymakam Tanrıseven, misafirlerine Alanya ile ilgili çeşitli bilgiler verdi.
Kaymakam Tanrıseven, Antalya’ya gelen her dört turistten birinin Alanya’ya geldiğini belirterek  Alanya’nın Turizm açısından öneminden bahsetti.Tanrıseven, ziyaretçilerine Alanya’yı mutlaka gezmeleri tavsiyesinde bulunarak  onları yazın aileleriyle birlikte tatil için Alanya’ya davet etti.  Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Kalesi’nin mutlaka görülmesi gerektiğini, ayrıca Damlataş Mağarası’nın da astımlı hastalar için şifa dağıttığını  söyledi. 
İçişleri Bakanlığı personelinin Alanya’daki gezi programları çerçevesinde Damlataş Mağarası, Kızılkule,Tersane ve Sapadere Kanyonu’nu gezerek ilçemizden ayrılacak. İçişleri Bakanlığı Şube Müdürü Şükrü Yüksel,  Kaymakam Tanrıseven’e göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ettiler.
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2015, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107