banner84

'Alanya'ya gerekenler yapılacaktır'

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Alanya İlçe Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı sonrası CHP Gençlik Kolları Antalya İl Başkanlığı 16. Olağan Kongresini değerlendiren CHP Gençlik Kolları Alanya İlçe Başkanı Birkan Ceylan, “Öncelikle bütün delege olan arkadaşlarıma, yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İl gençlik kollarında güzel bir duruş sergiledik. Örgütçe bir karar almıştık ve onu gerçekleştirdik” dedi. 

'Alanya'ya gerekenler yapılacaktır'

CHP Gençlik Kolları Alanya İlçe Başkanlığı’nın gerçekleştirdiği haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı sonrası CHP Gençlik Kolları Antalya İl Başkanlığı 16. Olağan Kongresini değerlendiren CHP Gençlik Kolları Alanya İlçe Başkanı Birkan Ceylan, “Öncelikle bütün delege olan arkadaşlarıma, yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İl gençlik kollarında güzel bir duruş sergiledik. Örgütçe bir karar almıştık ve onu gerçekleştirdik” dedi. 
Ceylan, “Öncelikle bütün delege olan arkadaşlarıma, yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İl gençlik kollarında güzel bir duruş sergiledik. Örgütçe bir karar almıştık ve onu gerçekleştirdik. Güzel bir çekişmeli yarış oldu. Özkan Yılmaz ve Deniz Sapanoğlu arkadaşım arasında gerçekleşti. İkisi de çok başarılı ve kaliteli insanlardı. Özkan Yılmaz arkadaşımız ipi göğüsledi. CHP'nin kongreleri CHP'nin düğünleridir. Pandemi süreciyle seyircisiz sadece delegasyonun geldiği bir seçim oldu. Alanya olarak da şahsıma kurultay delegasyonuna yazan Özkan Yılmaz il yönetimine Onur Yavuz arkadaşımızı önermiştik. Yedek yönetimine de Ümit Özgür arkadaşımızı önermiştik. Sağ olsun onlar da listelerine aldılar. CHP Antalya il örgütü olarak bence güzel bir kongre süreci geçti. Bundan sonraki süreçte de başta il başkanımız olmak üzere ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Onur Yavuz arkadaşıma da çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Her daim kendisinin yanındayız arkasındayız. El birliği ile 19 ilçenin gidilmeyen yerlerine gidilmeyen köylerine hep beraber gideceğiz, başaracağız” diye konuştu.
“ALANYA’YA GEREKENLER YAPILACAKTIR”
Örgütlenmeden sorumlu CHP Gençlik Kolları Antalya İl Başkan Yardımcısı Onur Yavuz ise, “Hem gençlik kollarında bir yöneticimiz var hem il düzeyinde bir yöneticimiz var. Ve bu şekilde Mehmet Can Karagöz ile birlikte koordineli bir şekilde çalışıp Alanya'ya gerekenler yapılacaktır” ifadelerini kullandı. 
“MEHMET CAN KARAGÖZ İLE BİRLİKTE KORDİNELİ ÇALIŞACAĞIZ”
Yavuz, “Dün itibariyle görevimizi teslim almış bulunmaktayız. Eski gençlik kolları başkanımız Musa Gül'den. Beni de Alanya'daki Birkan başkanım ve yönetim kurulu olan arkadaşlarım o göreve layık gördüler öncelikle Antalya'ya gönderdiler. Özkan Yılmaz başkanımızla örgüt ve örgütlenmeden sorumlu başkan yardımcılığını bana öngördü. Bundan sonraki süreçte gidilmemiş ilçe gidilmemiş köy bırakmayacağız. Tabii ki Alanya'da da bunları birlikte gerçekleştireceğiz. Şu süreçte özellikle Alanya tarihinde görülmemiş bir olay yaşandı. Hem gençlik kollarında bir yöneticimiz var hem il düzeyinde bir yöneticimiz var. Ve bu şekilde Mehmet Can Karagöz ile birlikte koordineli bir şekilde çalışıp Alanya'ya gerekenler yapılacaktır” açıklamasında bulundu. - Alkın Biricik

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107