banner84

'Alanya'yı çavuş yönetiyor'

Antalya'nın önde gelen avukatlarından Twitter fenomeni Ali Aktaş, Alanya'da ki kaymakam kriziyle ilgili sert paylaşımlarda bulunarak "Alanya'da devlet diye bir şey yok. Orayı bir çavuş yönetiyor. Dilediği gibi hem de. Kimse de korkusundan ses çıkartamıyor" iddiasında bulundu

'Alanya'yı çavuş yönetiyor'
 Alanya'da yaşanan kaymakam krizine ilçemiz dışından da tepkiler gelmeye başladı. HAS Parti Antalya İl Başkanlığı yapan ve partisi kapandıktan sonra AK Parti'ye destek veren Antalya'nın önde gelen avukatlarından olan Twitter fenomeni Ali Aktaş, Kaymakam Erhan Özdemir'in gönderilmesi olayı ile ilgili olarak sert paylaşımlarda bulundu. 
İŞTE AKTAŞ'IN SERT SÖZLERİ
Aktaş, "AK Parti'den önce de Alanya'da kötü şöhretle tanınan bir aile bu ilçede dilediği gibi at koşturabiliyor ve kimse buna ses çıkartamıyor. 19. Yüzyıl'da devlet otoritesinin zayıf olduğu yerlerde egemen olan aşiret mantığı Alanya'da 21. Yüzyılda'da aynen devam etmekte. Devlet emireri olmuş.
'DEVLET REZİL EDİLİYOR'
Alanya'ya Bülent Arınç'ın tavsiyesiyle atanan bir kaymakam, rant şebekesinin işine gelmediği için görevden alınıp devlet rezil edilebiliyor. Alanya'nın tümünü versen doymayacak bir ailenin Alanya'da bu devleti elinde oynatması İslamcıların yüzkarası bir kötü siyaset tecrübesidir. 
'ÖZDEMİR 28 ŞUBAT MAĞDURU'
Referansı Bülent Arınç ve Hayrettin Karaman olan 28 Şubat mağduru bir kaymakamı görevden alıp ilçedeki İslamcıları düşman gören biri var. Gün gelecek İslamcılar birlikte siyaset yaptığı kimi isimlerden iğrenecekler. Lakin geçen geçmiş ve onlar hazinelerini doldurmuş olacaklar. Adam 3 aydır Alanya İmam Hatip Mezunları Derneğine randevu vermiyormuş. E yukarıdaki abisi nasılsa kendisi de öyle demek ki. Aferin size!
'ÇAVUŞ' DİYE KİMİ KASTETTİ?
Haramzadeler her dönemde işlerini yürütüyorlar. Bazen yalakalıkla, bazen de işlerine gelmeyene değişik iftiralar atarak başarılı oluyor. İnanıyorum ki AK Parti esasen kendisiyle fikri uyuşmazlığı olan bu sülüklerden kurtulacak ve Yeni Türkiye ahlak üzere inşa olunacaktır. Alanya'da devlet diye bir şey yok. Orayı bir çavuş yönetiyor. Dilediği gibi hem de. Kimse de korkusundan ses çıkartamıyor. Güven zor kazanılan ama kolay kaybedilen bir şey. İslamcılar iktidarlarında yanlarında taşıdıkları kimi isimler nedeniyle itibar kaybediyor. Haramzadeler için müsadere yöntemi geri gelmeli. Osmanlı bu müsadere işini çok iyi yapıyordu. Haramzadenin tüm malvarlığına el koyuyordu." iddiasında bulundu.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 17:50

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
hasan uyar
hasan uyar - 4 yıl Önce

yeni hal bölgesinde osman çavuşoğlunun hazineden 160 dönüm satın alıp 20 dönümünü hale hibe ettiğini yazacak yok mu alanyada

Latıf
Latıf - 4 yıl Önce

Avukat bey Alanyada tuz kokmuş anlaşılan

....................
.................... - 4 yıl Önce

Balık baştan kokarmış?

fahrettin
fahrettin - 4 yıl Önce

çavuştan kasıt mevlüt çavuşoğlu be babası olmasın,kaymakam yemek pek tatlı geldi bunlara.alanya da bir tane etik basın yayın yapan kuruluş yok,olsaydı eğer bu herif ve babasının hatta adamlarının ne haltlar karıştırdığını herkes öğrenebilecekti,maalesef ki maalesef!!!

Duran karaoğlu
Duran karaoğlu - 3 yıl Önce

Ondan izinsiz basın denenler nefes bile alamazlar.Alanyada hala ağalık var,doğu halt etsin.

sadık demir
sadık demir - 4 yıl Önce

Erhan Özdemir Bülent Arınçın tavsiyesiyle Alanysya geldiyse bu yapılan Bülent Arınçada yapılmış sayılır.

KADİR
KADİR - 4 yıl Önce

Bir Ak partili olarak size katılıyorum. Çok kısa ve net özetlemişsiniz Alanyayı

Bayram
Bayram - 4 yıl Önce

Arife tarif gerekmez. Alanya'nın tarifi budur işte

abbas güler
abbas güler - 4 yıl Önce

hal ihalesinde yapılan yolsuzluğu yazabilen var mı? mahkeme niye ihaleyi iptal etmiş yazabilen var mı? niye oligark bir anlayış hakim alanya da..


SIRADAKİ HABER

banner107