banner84

Alanya'yı Şahin buluşturdu

Alanya'yı yöneten protokol üyeleriyle kahvaltıda buluşan ALTSO Başkanı Şahin, "ALTSO, üstlenmiş olduğu misyon gereği Alanya’da birleştirici güç konumunda" dedi.

Alanya'yı Şahin buluşturdu

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in organize ettiği kahvaltılı istişare toplantısına Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Garnizon Komutanı Per. Albay Adnan Erseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Musa Taşkın, Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Aydın Çolak, Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, kurum amirleri ve oda başkanları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya’nın her kesiminin toplantıda temsil edildiğini belirterek, kahvaltılı istişare toplantısına katılan başta Alanya protokolü olmak üzere kurum amirlerine ve oda başkanlarına teşekkür etti.

Başkan Şahin, ALTSO olarak her hafta üyelerle istişare toplantısı yaptıklarını dile getirerek, “Her hafta farklı meslek gruplarına üye arkadaşlarımızla bu tür toplantılarda buluşuyoruz. Üyelerimizin sorunlarını dinleyip, bu sorunların çözümü konusunda elimizden gelen desteği gösteriyoruz. Üyelerimizle yaptığımız toplantıların çok yararlı geçmesinin ardından Alanya protokolümüzle de, kurum amirlerini ve oda başkanlarını bir araya getirmek istedik” dedi.

ŞAHİN: ALTSO BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın üstlenmiş olduğu misyon gereği Alanya’da birleştirici güç konumunda olduğunu belirten Başkan Şahin, Alanya’nın turizm, inşaat, tarım başta olmak üzere sektörlerin gelişmesi, yeni projelerin hayata geçirilmesi konusunda bu tür organizasyonların çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Başkan Şahin, bu kapsamda önümüzdeki günlerde benzeri toplantılara devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
Başkan Şahin’in ardından söz alan Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e böyle bir organizasyonu düzenlediği için teşekkür etti. Kaymakam Tanrıseven, “Burada kamu kurumlarının yanında oda başkanlarımızda var. Öncelikle bu tür bir toplantı organize ettiği için ben Başkanımız Şahin’e teşekkür ediyorum. Bu tür birliktelikler, ilçemiz için oldukça önemli” dedi.
Oda başkanları adına söz alan Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir ise, yararlı bir toplantı olduğuna dikkat çekti. Toplantıya organize eden Başkan Şahin’e de teşekkür eden Başkan Demir, Alanya için tüm kurumların el birliğiyle çalışması gerektiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2015, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107