banner84

Alanya’yı üzen tayin

Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda başarılı çalış Müdürü Bora Sağsöz kısa sürede yaptığı başarılı çalışmaların ardından yeni bir göreve atandı. Sağsöz, Balıkesir’de T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda yine 1’nci müdür olarak görevini sürdürecek.

Alanya’yı üzen tayin

Alanya L Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Bora Sağsöz Burhaniye T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurum Müdürü olarak atandı. Sağsöz’ün yerine ise Burhaniye T Tipi Ceza İnfaz Kurumum müdürü Nuri Ünal ise Alanya’ya atandı. Sağsöz yeni görev yerinde de cezaevi 1’nci müdürü olarak görev yapmaya devam edecek. Alanya’da görev yaptığı kısa süre zarfından başarılı çalışmalara imza atan, personel ve hükümlü uyumu konusunda hassasiyet göstermesi ve iş yurtları ile cezaevi çehresinin değişmesine yönelik projeler geliştiren Sağsöz’ün yeni görev yerinde de hem mahkumların topluma kazandırılması hem de cezaevindeki üretimler sayesinde ekonomiye katkı sağlayıcı faaliyete devam etmesi bekleniyor. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 2 ay Önce

Adam gibi adam, gittiği her kurumu değiştiriyor. Rabbim yolunu açık etsin.

Kral
Kral - 1 ay Önce

Bora Sagsoz diye yazılır adam diye okunur. Allah yolunu bahtını açık etsin.

Av.
Av. - 1 ay Önce

Üzdü...

Kubilay kurt
Kubilay kurt - 2 hafta Önce

Çok değerli ve kıymetli bir insan Yolu açık olsun gitti her yerde yardımsever başarılı olumlu iyi güzeli öğreten isAllah cte muduru olarak görürüz adam gibi adam seni çok seviyorumahkum halinden anlayan sırtındaki montunu hükümlünün üşüdü için veren kelimeler yetmez anlatmaya iyiki varsın devletimizin senin gibi değerli bir muduru oldu için gurur ve onur duyorum başarılarının devamını diliyorum

SIRADAKİ HABER

banner107

banner169