banner165

Albay Akbaba Erzurum’a gidiyor

Antalya il Jandarma komutan Yardımcısı Serkan Akbaba, yaklaşık 2 ay önce çıkan rutin tayin kararının ardından Alanya’da veda ziyaretlerine başladı. Doğu ilçelerden sorumlu olarak görev yapan Akbaba, Erzurum Bölge Komutanlığından göreve başlayacak.

Albay Akbaba Erzurum’a gidiyor

Alanya’da 5 yıl boyunca ilçe jandarma komutanlığı yapan ardından ise albay rütbesine terfi ederek Antalya’nın doğru ilçelerinden sorumlu il jandarma komutan yardımcısı olarak görev yapan Albay Serkan Akbaba, Erzurum Jandarma Bölge Komutanlığında göreve başlayacak Temmuz ayında yeni görev yerine gidecek olan Akbaba, Alanya Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret ederek veda etti. ALTSO Başkanı Şahin ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda “Veda ziyaretine gelen İl Jandarma Komutan Yardımcımız Albay Serkan Akbaba'ya Alanya'mızda yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dilerim” ifadesini kullandı.

Akbaba, daha sonra Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e de ziyarette bulundu. Yücel ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, "Erzurum Jandarma Bölge Komutanlığı’na atanan Antalya İl Jandarma Komutan Yardımcımız Albay Serkan Akbaba’yı ağırladık.Komutanımıza bugüne kadar hem Alanya’mıza hem de bölgemize verdiği emekler için teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169