banner129

Almanya seyehat kısıtlamasını kaldırdı

Almanya, koronavirüs salgınından dolayı Türkiye'ye yönelik uyguladığı seyahat uyarısını Aydın, Antalya, İzmir ve Muğla için kaldırdı. Almanya Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısını kısmen kaldırdı. Almanya Dışişleri Bakanlığı, 4 Ağustos'tan itibaren İzmir, Aydın, Muğla ve Antalya'ya muafiyet tanınacağını açıkladı.

Almanya seyehat kısıtlamasını kaldırdı

                                                                                      TEST SONUCU POZİTİF ÇIKAN TÜRKİYE'DE KARANTİNADA KALACAK                                               Yapılan açıklamada, kişilerin Almanya'ya dönmeden 48 saat önce PCR testi yapılması gerektiği belirtilirken, test sonucu pozitif çıkanların Türkiye'de karantinada kalacağı belirtildi.     

 AVRUPA BİRLİĞİ ÜLKELERİNE SEYAHAT KISITLAMASI UYGULANMIYOR
Almanya; Belçika, Bulgaristan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Yunanistan, Hırvatistan, Letonya, Litvanya, Malta, Avusturya, Polonya, Portekiz, Romanya, İsveç , Slovakya, Slovenya, İspanya, Çekya, Macaristan ve Güney Kıbrıs ile İzlanda, Lichtenstein, Norveç, İsviçre, İngiltere, Kuzey İrlanda, Andorra, Monako, San Marino ve Vatikan haricindeki ülkelere seyahat uyarısını 31 Ağustos 2020 ye kadar uzatmıştı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 20:36
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107