banner84

ALTSO Akademi eğitiyor

ALTSO Akademi’nin 2014 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Eğitimleri, ‘Hayvanat Bahçesindeki Kutup Ayısı’ eğitimiyle devam etti.

ALTSO Akademi eğitiyor
ALTSO Akademi’nin 2014 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Eğitimleri devam ediyor. Bu kapsamda ALTSO Konferans Salonu’nda Yrd. Doç. Dr. Engin Üngüren tarafından ‘Hayvanat Bahçesindeki Kutup Ayısı’ eğitimi gerçekleştirildi. Yrd. Doç. Dr. Üngüren’in, farklılıklar, yaşamdan anlar ve birçok bilinmeyeni anlattığı eğitime, çok sayıda kişi katıldı. 
ÜNGÜREN: “BAŞARILI OLMAK BİR TERCİHTİR”
Çalışan kalitesi, yönetici kalitesi, patron kalitesi, ürün-hizmet kalitesi, iletişim kalitesi, rakip kalitesi işletme kalitesi hakkında katılımcılara çeşitli bilgiler aktaran Yrd. Doç. Dr. Üngüren, başarılı olmanın bir tercih olduğunu söyledi.  Yrd. Doç. Dr. Üngüren,  “Başarının iki genel kriteri vardır. Bunlardan ilki ‘maliyet liderliği’dir. İkincisi ise ‘yenilik ve tek olma’dır” dedi. 
Yrd. Doç. Dr. Üngüren, eğitimde daha sonra uluslararası alanda başarılı olmuş şirketlerin başarı hikayelerini ve şirketlerin başarı konusunda nelerin üzerinde durması gerektiğini anlattı. 
ALTSO Akademi’nin 2014 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Eğitimleri, 20 Aralık 2014 Cumartesi günü Uzm. Psk. Sinem Çelenk’in vereceği “’Hayır’ Deme Sanatı” eğitimiyle devam edecek.
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107