banner84

'ALTSO bizim için önemli'

**

'ALTSO bizim için önemli'
 Alanya Kaymakamı Dr Hasan Tanrıseven, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’na iade-i ziyaret gerçekleştirerek, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. ALTSO’nun yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirten Kaymakam Tanrıseven, “Öncelikle Mehmet başkanımıza ve yönetimine gösterdikleri nazik tavırlardan dolayı teşekkür ediyorum. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Alanya’da bir toplumun güçlü ve sağduyulu bir sesidir. Yapılan çalışmaları yakinen takip ediyorum” diye konuştu.
TANRISEVEN: ALTSO’NUN YERİ BAŞKA
ALANYA'DA ‘Al’ kelimesiyle başlayan bir sürü dernek ve oluşumların olduğunu belirten Kaymakam Tanrıseven, “Bizim nezdimizde ALTSO’nun yeri başkadır. Hem yapılan hizmetler, hem de kaymakamlığımızla olun ilişkiler hem de vatandaşa hizmet noktasında yapılan çalışmaları takdir ediyorum. Sayın Mehmet Şahin bu çalışmaların başındaki kişi ben kendisini özellikle tebrik ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde de Alanya’mızda turizm, inşaat ve tarım başta olmak üzere hatta eğitim konularında ALTSO ile işbirliği içerisinde ve yerel yönetim ve diğer kuruluşlarla çalışmaları sürdüreceğiz. Çalışmalara kol kola, işbirliği içerisinde devam edeceğiz” dedi. 
ŞAHİN: ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ
KAYMAKAM Tanrıseven’den sonra söz alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ise, Kaymakam Dr Hasan Tanrıseven’e nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür etti.  Şahin, “Sayın Kaymakamımız kısa zamanda Alanya ile entegrasyonu sağladı. Bir bakıyoruz, bayramlarda köylere gitmiş, yani hep şehirlerde değil. Köylere de çok önem veriyor. Bir devlet baba sıcaklığında insanlarımıza yaklaşıyor. Biz çalışmalarımıza Sayın Kaymakamımız önderliğinde iş birliği içerisinde yerel yönetim ve diğer sivil toplum kuruluşlarıyla devam edeceğiz” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107