banner84

Ankara'da stant kurulacak

Ankara’da gerçekleştirilecek etkinlikte Alanya stantı kurulacak. etkinliğe Kaymakam Tanrıseven ve Yabancılar Meclisi temsilcileri de katılacak

Ankara'da stant kurulacak
 Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, 18 Aralık Dünya Göçmenler Günü kapsamında göçmen konusuna dikkat çekmek ve göçün çok kültürlülüğe katkısı konusunda farkındalık yaratmak amacıyla İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen organizasyona katılacak.
Ankara’da düzenlenecek organizasyonda Alanya’ya ait ait stand kurulacak, hazırlanan bu stand, yabancılar tarafından ziyaret edilecektir. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelmiş olan yabancılar, mülteciler, şartlı mülteciler ve başvuru sahipleri ile tanışılacak ve onların sanatsal, zanaatsal vb. yeteneklerini sergilemelerine imkan sağlanacak.
Alanya için kurulacak stand, Alanya’yı yansıtan muz, avokado, harnup gibi tarım ürünlerinin yanı sıra Alanya kültürünü sembolize eden ögelerden oluşacak.
Organizasyona Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, Alanya Yabancılar Meclisinden seçilen temsilciler katılacak.
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107