Olay, gece saatlerinde Side 522 Sokak üzerindeki adreste meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Side Jandarma Karakolunu Adana'dan arayan vatandaşlar, adreste tek başına yaşayan ve kalp hastası olan 53 yaşındaki Adnan Uğur Güntürk’ten 2 gündür haber alamadıklarını, telefonlara cevap vermediğini ve hayatından endişe ettiklerini belirterek yardım istedi. Belirtilen adrese giden Side Jandarma Karakoluna bağlı ekipler, kapı açılmayınca Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Manavgat biriminden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye, 3 katlı binanın çatı kadındaki daireye balkondan girerek kapıyı açtı.
Daireye giren ekipler, Adnan Uğur Güntürk’ü banyoda yüzüstü yatar vaziyette buldu. Olay yerine gelen 112 Sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde Güntürk’ün yaşamını yitirdiğini belirledi. Kalp hastası olduğu ve 1 yıl önce kalbinden operasyon geçirdiği bildirilen Güntürk’ün cenazesi, Cumhuriyet Savcısı ve Jandarma Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi. -İHA
ü
Aranan şahsın cansız bedeni banyoda bulundu
Manavgatata yakınlarının kendisinden haber alamadığı kalp hastası adamın cansız bedeni, ekipler tarafından evinin banyosunda bulundu.
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor