banner84

ASAT'ta Göker gitti

Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü, Alanya Şube Müdürü Mustafa Göker'i görevden alarak, yerine bugün veya yarın başka bir ismi atayacak

ASAT'ta Göker gitti
ANTALYA Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü, Alanya Şube Müdürü Mustafa Göker'in bir yıllık sürede yaptığı hizmetleri inclemeye aldı. ASAT Genel Müdürü Faruk Karaçay'ın talimatıyla yapılan incelemede yapılan inceleme kapsamında ASAT Genel Müdürü Karaçay, Göker'in çalışmalardaki perormansından memnun olmadı. Göker'in performansının düşük oluşu nedeniyle dinlenmesi yönünde karar veren ASAT Genel Müdürü Karaçay, onun yerine ise başka bir ismin Alanya Şube Müdürlüğüne atanması yönünde karar verdi. 
YENİ MÜDÜR KİM?
GÖKER'İN yerine atanacak isim bugün vey yarın atanacak. ASAT Genel Müdürü'nün talimatıyla Su beke Müdürlüğü'ne Emin Demirel ile Atıksu Müdürlüğü'ne de Mehmet Yenilmez atandı. Büyükşehir Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, 'ASAT yeniden yapılanıyor. ASAT sistemli çalışan bir kurum. Yeni gelişmeler bizim dışımızda gelişiyor. Çünkü ASAT sistemle çalışan bir kurum'' derken, ASA Şube Müdürlüğü koltuğuna ise oturacak isim merakla bekleniyor. Büyükşehir Alanya Hizmet Birimi ise yeni müdürün ismini sır gibi saklıyor. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2015, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107