banner84

Aşçılardan ziyaret

Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği yeni yönetimi Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti. Başkan Yücel, yeni yönetimi tebrik ederek, başarılar diledi

Aşçılardan ziyaret
Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret etti.  Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği Başkanı Baki Budak, Başkan Yücel’e yeni yönetim kurulu üyelerini tanıştırdı ve birlik çalışmaları hakkında bilgi verdi. 17 yıldır Alanya’da faaliyet yaptıklarını aktaran Akdeniz Profesyonel Aşçılar Birliği Başkanı Budak, Alanya’ya kazandırmayı hedefledikleri  ‘Eğitim Mutfağı Projesi’ ile anlattı.  Ev hanımları ve turizm çalışanlarına aşçılık eğitimi vermek istediklerini belirten Budak, “Eğitim Mutfağı Projemizle Alanya’da yaşayan ev hanımlarına ve turizm çalışanlarına uygulamalı aşçılık kursu vermek istiyoruz. Mesleğimizle ilgili bildiklerimizi gelecek nesillere aktarmak istiyoruz. Bu projeyi başkanımıza sunduk. Desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.
Belediye Başkanı Yücel de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yeni birlik yönetimini tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 17:06
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107