banner84

Asfalt sezonu başladı

Alanya Belediyesi sıcak asfalt sezonunu açtı. Alanya genelinde yapılacak olan sıcak asfaltlama çalışmalarının ilk startı Mahmutlar Mahallesi’nden verildi.

Asfalt sezonu başladı

Mahmutlar Mahallesi’inde başlatılan çalışmalar kapsamında ilk olarak, 50.Yıl İlkokulu yolu ve Salıpazarı asfaltlandı. Ekipler, asfalt çalışmasına planlanan program çerçevesinde bugünde Mahmutlar Mahallesi Cumartesi Pazarı’nda devam etti. Gün içinde tamamlanması hedeflenen sıcak asfalt çalışmasını Meclis Üyesi Garip Kodal da yerinde takip etti.

3 AYRI ASFALT EKİBİ HİZMET VERECEK

Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, üç ayrı asfalt ekibi kurduklarını hatırlatarak, bu yıl ekip ve ekipman olarak yeterli donanıma sahip olduklarını belirtti. Aynı anda 3 ayrı bölgede asfalt yapabilecek kapasiteye sahip olduklarını söyleyen Başkan Yücel, “Bu yıl doğuda ve batıda 2 ayrı asfalt şantiyesi ile hizmet vereceğiz. Ayrıca sıcak asfalt ekibimiz de aciliyet sırasına göre çalışmalarını sürdürecek” dedi.

HEDEFİMİZ YIL İÇİNDE 35 KM SICAK ASFALT

Bu yaz döneminde her bölgeye hizmet götürmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Yücel, 2015 yılında 35 km sıcak asfalt ve 100 km sathi kaplama hedeflediklerini açıkladı. Başkan Yücel, önümüzdeki hafta stabilize çalışmalarının tamamlandığı Okurcalar Bölgesi’nde sıcak asfalt çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 00:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107