banner84

AURA Fitness SPA hizmete başladı

Teknolojinin son ürünleri olan cihazlarla hizmet vermeye başlayan AURA Fitness SPA, kısa sürede büyük ilgi görmeyi başardı

AURA Fitness SPA hizmete başladı
Alanya Cikcillide yeni hizmet vermeye başlayan Aura Fıtness Spa büyük ilgi görüyor. Salonun işletmecisi Salih Toktaş, konusunda uzman kadro ve teknolojinin son alet, spor ekipmanları ve cihazları ile kaliteli hizmet vermeye çalıştıklarını vurguladı.
Oldukça geniş ve rahat çalışma imkanı, bayanlara özel stüdyo, vitamin bar, detoks içecekleri ve cafeterya, vücut analizi, kişiye özel egzersiz ve beslenme programı, diyetisyen tarafından bireye yönelik özel diyet programı şelkinde hizmet verdiklerini ifade eden Salih Toktaş, "Müşterilerimiz için en iyisini vermek adına body Building, gym, fitness, zumba, pilates, spinning, yoga, step, aerobic, dans dersleri, bayanlara özel stüdyo, çocuklar için temel jimnastik, Türk hamamı, sauna, jakuzi, bahar banyosu, tuz odası, ar çeşmesi, masaj gibi çok çeşitli alanlarda profesyonel anlamda hizmet üretiyoruz. Oldukça avantajlı şartlarda verdiğimiz kaliteli hizmetlerden faydalanmaya tüm Alanya halkını  davet ediyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107