banner84

Bağışlar’ın suçladığı Kuzu konuştu

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla parti içerisinde tartışmalara neden olan Bağışlar'ın hedef aldığı Kuzu, Alanya Postası Gazetesi'ne konuştu. Bağışlar'ın bu paylaşımlarının ardından CHP gruplarından da çıktığı öğrenildi

Bağışlar’ın suçladığı Kuzu konuştu

Haber Merkezi

CHP GRUPLARINDAN ÇIKTI
Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla parti içerisinde eleştiri oklarını üzerine çeken CHP'li meclis üyesi Yılmaz Bağışlar, geçtiğimiz günlerde büyükşehire yönelik rest çeken mesajları tartışma yarattı. Bağışlar'ın Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne yönelik ayar verir nitelikte yaptığı paylaşımlardan sonra sosyal medya hesaplarını dondurdu. Yaşanan bu olayların ardından Bağışlar'ın Alanya Belediye Meclisi’nin CHP’li üyelerinin arasında oluşturulan CHP 07 Meclis Grubu isimli WhatsApp grubundan da ayrıldığı öğrenildi. 
TANJU KUZU KONUŞTU
Ayrıca Bağışlar'ın sosyal medyadan Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde çalışıp hiçbir iş yapmadan maaş aldığı algısını yaratarak, paylaşımında adı geçen Tanju Kuzu, Alanya Postası Gazetesi'ne konuştu. Tanju Kuzu, "Benim Yılmaz Bağışlar ile herhangi bir samimiyetim yoktur. Bir sorunum da yok. Ben Büyükşehir Belediyesi'nde hergün işimi yaparım mesaimi tamamlarım. Mesaim bittiğinde gidip futbolcu olarak antrenmanımı yapıyorum. Yani hiç işe gitmeden belediyeden maaş alıyormuşum gibi bir hava oluşturmasınlar. İnsanlar ilave iş yapabiliyor. Bende eski bir futbolcu olarak mesai saatim dışında futbol oynuyorum. Bana neden böyle yazdı anlamadım" diye konuştu.
ASIL MESELE FUTBOL MU?
lMahmutlarspor'un başkanlığını yapan Bağışlar'ın Türklerspor antrenörü Kuzu'yu hedef almasının sebebi olarak ise Mahmutlarspor ile Türklerspor Antalya Süper Amatör Lig'de birbirine rakip takımlar olması ve iki takımın ligden düşmemek için birbirleriyle yarışması olarak gösterildi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107