banner84

Bahçeşehir Belgrad'da

Bahçeşehir Koleji Alanya’da eğitim gören öğrencilerden oluşan MUN ekibi Kemer’de geçekleşen başarılı bir MUN TR programının ardından yurt dışına gitti

Bahçeşehir Belgrad'da
 Model Birleşmiş Milletler çalışmaları kapsamında BIMUN (Belgrade International Model United Nations) projesi için Sırbistan'ın Belgrad şehrinde yapılacak olan çalıştaya, Proje Koordinatörü Hamide Vildan Karadeniz sorumluluğunda Bahçeşehir Koleji Alanya öğrencileri Kayra Mengeş, Nehir Su Koç, Mısra Duman, Doru Ninsu Arslan, Özge Sabuncu, İpek Berberoğlu, Ekin Turhan, Sergen Göktaş, Kerem Saz, İlayda Kodal, Selin Işık, Berkan Aytekin katıldı. 
Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin olduğu konferans, genç liderler için çok kültürlülük ve demokratik değerlere göre diplomatik tartışmalar için muhteşem bir fırsat. Konferansta zengin sosyal yaşam ve özel etkinlikler yer alacak. 
Bahçeşehir Koleji Alanya öğrencileri katıldıkları konferansta Türkiye’yi, Alanya’yı anlatacak. BIMUN  konferansı şimdiye kadar 61 ülkeden 2168 katılımcıyı ağırladı. BIMUN 2015’te Bahçeşehir Koleji Alanya öğrencileri kültürümüzün, geleneklerimizin anlatılacağı bir sunum da gerçekleştirecek. 
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107