banner84

Başbakan geliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu 27 Ekim Salı günü, saat 15.30'da Antalya Kepez Arena Kapalı Spor Salonu'nda Antalyalılarla buluşacak. Alanya İlçe Teşkilatı da mitinge gidecekler için otobüs kaldıracak.

 Başbakan geliyor
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu 27 Ekim Salı günü saat 15.30'da Antalya Kepez Arena Kapalı Spor Salonu'nda Antalyalılarla buluşacak. Alanya İlçe Teşkilatı da mitinge gidecekler için otobüs kaldıracak.

1 Kasım'da yapılacak erken seçim öncesi AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu Antalya'ya geliyor. Saat 15.30'da Kepez Arena Kapalı Spor Salonu'nun yanında Antalyalılarla buluşacak olan Başbakan Ahmet Davutoğlu, 13 yıllık iktidarları döneminde yaptıklarını ve geleceğe dönük yapacakları projelere ilişkin de seçmenlere bilgi verecek. Başbakan Davutoğlu'nu, Antalya'da coşku içersinde karşılamaya hazırlanan AK Parti, 19 ilçeden Antalya'daki mitinge otobüs kaldıracak. Alanya İlçe Yönetimi de miting öncesi Antalya'ya gitmek isteyen partililer ve vatandaşlar için otobüs kaldıracak. 
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2015, 18:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107