banner84

Başkan Koç’tan Köseoğlu’na iliklerine kadar hissettirecek sürpriz

Alanya Postası Köşe Yazarı ve Alanya HEP Üniversitesi Öğretim Görevlisi Köseoğlu'nun kök hücre bağışı için yaptığı çağrıya tüm Alanya destek verirken, bir destek de Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan geldi

Başkan Koç’tan Köseoğlu’na iliklerine kadar hissettirecek sürpriz

Burcu MUTLU

Alanya Postası Köşe Yazarı ve Alanya HEP Üniversitesi Öğretim Görevlisi Köseoğlu'nun kök hücre bağışı için çağrıda bulunmuştu. Yaklaşık bir haftada birçok kesimden destek alan çağrıya, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç da destek verdi. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı ve üyesi olan Şebnem Köseoğlu’nu telefonla görüntülü arayan Başkan Koç, geçmiş olsun dileklerini ileterek, bir de ziyaret sözü verdi. Başkan Koç’un sürpriz telefonuyla çok mutlu olan Köseoğlu’na bir de imzalı Fenerbahçe forması hediye edildi. Çocukluğundan beri Ali Koç hayranı olan Köseoğlu, Başkan Koç’un sürprizinin ardından mutluluğunu sosyal medya hesabı üzerinden dile getirdi. Köseoğlu, “Mutluluğun resmini göstereyim mi???? Bence iliklerime kadar canlandım, yenilendim. Ufak bir kalp krizi geçirmenin eşiğinden dönmüş olabilirim. Neyse bakarsınız mucize  bile olur kendiliğimden iyileşirim, bu görüşmeden sonra  nakile gerek kalmaz” dedi.

Öte yandan tüm Türkiye’nin ilik bağışı için seferber olduğu Köseoğlu’na bir destek de Üniversiteli Fenerbahçeliler Derneği 1907 ÜniFeb’den geldi. Kampanya başlatan taraftar derneği, sosyal medya üzerinden bir de etiket oluşturdu. “Bir hastanın umudu belki de sensin. Şebnem’e ve nicelerine umut olmak için donör ol. #DonörOlŞebnemeUmutOl” notu ve etiketiyle paylaşım yapan 1907 ÜniFeb Derneği, herkesi bu kampanyaya destek vermeye çağırdı.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2019, 15:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107