banner84

Başkan Musluoğlu çiftçilerin yanında

Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) konusunda sürekli üyelerini uyaran Alanya Ziraat Odası Başkanı Turgut Musluoğlu, çiftçilere her konuda yardımcı olmaya devam ediyor

Başkan Musluoğlu çiftçilerin yanında
 Devlet desteklerinden yararlanabilmek için çiftçilerin mutlaka dahil olması gereken Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) ile ilgili hareketli günler yaşayan Alanya Ziraat Odası adeta çiftçi akınına uğrarken, Oda Başkanı Turgut Musluoğlu her konuda üyelerinin yanında olarak destek vermeye ve yol göstermeye devam ediyor.
SON GÜNE KALMAYIN
Alanya'nın en başarılı oda başkanları arasında gösterilen Ziraat Odası Başkanı Turgut Musluoğlu, Çftçi Kayıt Sistemi'ne mutlaka dahil olmaları konusunda üyeleri sürekli uyardıklarını ve yol gösterdiklerini ifade ederek, "Devlet tarafından çiftçilerimize sağlanan her türlü destekten faydalanabilmek adına, üyelerimizin bu sisteme dahil olmaları zorunludur. Çiftçi Kayıt Sistemi'ne dahil olma ya da kayıt yenileme süresi, içinde bulunduğumuz aralık ayının sonunda bitecek. Üyelerimiz son güne kalmadan odamıza gelerek kayıt işlemlerini yaptırsınlar. Odamız tarafından tüm üyelerimize her türlü kolaylık sağlanıyor" dedi.
BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ
Alanya Ziraat Odası'na ÇKS için müracaat eden Alanyalı çiftçiler, Oda Başkanı Turgut Musluoğlu'nun verdiği hizmetler ve kendilerine gösterdiği yakın ilgiden son derece memnun olduklarını ifade ederlerken, "Her türlü derdimizi ve sıkıntımızı bilen, sorunlarımıza sürekli çözüm üreten başkanımız Turgut Musluoğlu'ndan son derece memnunuz. Bizlere karşı gösterdiği sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz, Allah başkanımızı başımızdan eksik etmesin" şeklinde konuştular.
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 15:00
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107