banner84

Başkan Şahin, İş Formu'na katılacak

Litvanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Kestutis Kudzmanas tarafından gerçekleştirilecek Türkiye-Litvanya İş Forumu’na davet edilen ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, İstanbul’a gitti

Başkan Şahin, İş Formu'na katılacak
 Litvanya Cumhurbaşkanı Dalia Grybauskaite’nin Türkiye’ye resmi ziyareti kapsamında, DEİK organizasyonu ve Litvanya Ticaret ve Sanayi Odası ile Enterprise Lithuania işbirliğiyle bugün saat 09.00 – 14.30 arasında “Türkiye – Litvanya İş Forumu” İstanbul Conrad Hotel’de düzenlenecek ve foruma Litvanya Cumhurbaşkanı ile beraber her iki ülke Ekonomi Bakanları Nihat Zeybekci ve Evaldas Gustas’ın da katılacaklar.
LİTVANYA’YA İŞ GEZİSİ
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye-Litvanya İş Forumu’nda çeşitli iş görüşmeleri gerçekleştireceğini söyledi. Şahin, Litvanya’ya bir de iş gezisi düzenlenmesi konusunda çalışmalar yapacağını vurgulayarak, iş forumunun önemine değindi.
ÇOK SAYIDA ŞİRKET KATILACAK
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in de katılacağı İstanbul’da yapılacak olan İş Forumu’na Litvanya’dan, bilgi ve iletişim teknolojileri, turizm, biyoteknoloji, diğer yüksek katma değerli ürünler, kereste, gübre, torf, lojistik, ulaştırma, büyükbaş-küçükbaş hayvan yemleri ve hayvansal ürünler sektöründe yer alan şirketler katılacak.
İstanbul’da yapılacak olan İş Forumu’nda Litvanya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Dalia Grybauskaite’nin yanı sıra Litvanyalı işadamlarından oluşan bir heyet de yer alacak.
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107