banner84

Başkan Yücel: " Herkesi kandırmışlar"

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, encümen toplantısında yaptığın açıklamada, "Bu süreçte bütçe komisyonumuza vatandaş odaklı gelip de sıkıntı yaşayan olmuş mu? " diye sordu

Başkan Yücel: " Herkesi kandırmışlar"

Alanya Belediyesi’nin Cumhuriyet Halk Partili Meclis Üyesi Erkan Demirci’nin konuyla ilgili basına yansıyan açıklamalarına ilişkin soruya da yanıt veren Yücel,“Erkan Bey ile yaklaşık 8 yıldır birlikte görev yapıyoruz. Bu süreçte bütçe komisyonumuza vatandaş odaklı gelip de sıkıntı yaşayan olmuş mu? Vatandaşın oturup da kalkamadığı görüşme olmuş mu? Uzlaşmanın nasıl olduğunu, hakkın hukukun nasıl olduğunu kendileri daha iyi bilirler. Ama bu açıklamaların ardında siyaset varsa onu da bilelim. Bizim Belediyemizin durumu ile başka belediyelerin durumlarına baksınlar ondan sonra konuşsunlar. Şahsımla ilgili gölgede ayrı güneşte ayrı konuşan arkadaşımıza söyleyecek sözüm yok” ifadelerini kullandı.

“ŞAHISLARI DEĞİL BELEDİYEYİ MUHATAP ALIN”

Yanlış bilgilendirmelere karşı vatandaşlara dikkatli olmaları yönünde çağrıda bulunan Başkan Yücel, “Vekâlet veren herkesin aklı başına geliyor, ‘Ne olduğunu bilmiyorduk’diye kandırıldıklarını söylüyorlar. Herkesi kandırmışlar. Çoğu kişi davasını geri çekiyor. Vatandaşlarımıza çağrım; kamulaştırmayla ilgili bir sorun varsa hemen bizlere müracaatlarını yapsınlar.Şahısları değil, belediyemizi muhatap alsınlar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107