banner84

Başkan Yücel şehitliği ziyaret etti

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çanakkale Zaferi'nin 100. Yıldönümünde Alanya Şehit Mezarlığı'nı ziyaret etti

Başkan Yücel şehitliği ziyaret etti
 Şehit Mezarlığı'nda düzenlenen programa Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Garnizon Komutanı Personel Albay Adnan Arseven, Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Alper Çetinkaya katıldılar. 
Kaymakam Hasan Tanrıseven, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Garnizon Komutanı Personel  Albay Adnan Arseven Şehit Defterini imzaladılar. Protokol üyeleri daha sonra şehit yakınları ve aileleri ile Alanya Şehit Mezarlığını ziyaret etti. Şehit mezarlarına çelenk ve çiçek koyan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, şehit yakınları ile birlikte okunan Kuran-ı Kerim’i dinledi. 
BAŞKAN YÜCEL ŞEHİT AİLELERİ ONURA YEMEK VERDİ.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında Öğretmen Evi’nde  şehit aileleri onuruna öğlen yemeği düzenledi.
Alanya Öğretmen Evi'ndeki yemeğe Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Garnizon Komutanı Personel Albay Adnan Arseven , Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Alper Çetinkaya ve şehit aileleri katıldılar.  Başkan Yücel, yemek öncesi şehit yakınları ve şehit anneleri ile yakından ilgilendi.
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2015, 17:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107