banner84

Bayan Tanrıseven'den öğretmenlere kutlama

Alanya Gönüllüleri ile birlikte okul ziyareti yapan Ceylan Tanrıseven, öğretmenlerin gününü kutlayarak, bir süre sohbet etti

Bayan Tanrıseven'den öğretmenlere kutlama
 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile Kaymakam Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven, Alanya Gönüllüleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ile birlikte, Alanya Sakine-Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezindeki öğretmen ve öğrencileri ziyaret ederek öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ve Okul Müdürü Süleyman Görgülü, Ceylan Tanrıseven ve Alanya Gönüllülerine okul ve öğrenciler hakkında çeşitli bilgi verdiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Özel Eğitim Uygulama Merkezinin kayıtlı 126 öğrencisinin bulunduğunu, okul öncesi eğitimden, lise düzeyine kadar 4 kademede eğitim verildiğini, öğrencilere günlük yaşam becerilerini kazandırmayı hedeflediklerini belirtti.
ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
Ceylan Tanrıseven ve Alanya Gönüllüleri, Alanya Sakine-Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezindeki tüm öğretmenlerin “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü” kutlayarak, Özel Eğitim Uygulama Merkezi öğrencileri ile birlikte öğretmenlere karanfil dağıttılar.
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107