banner129

'Bayramda tam not aldık'

Başkan Yücel, “Hem kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte, hem de yerel yönetimler olarak aldığımız tedbirlerle şeker tadında bir bayram geçirerek vatandaşlarımız ve tatilcilerden tam not aldık” dedi.

'Bayramda tam not aldık'
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, haftalık olağan encümen toplantısında Ramazan Bayramı’na dair basına değerlendirmede bulundu; basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başkan Yücel, bayramda vatandaşlardan ve tatilcilerden tam not aldıklarını söyledi. Yücel şu açıklamaları yaptı: 
“Tüm yurtta olduğu gibi bölgemizde de sağlıklı, huzurlu, güvenli, kazasız belasız çok şükür şeker tadında bir bayram geçirdik. Hem ülkemiz açısından hem de bölgemiz açısından şeker tadında bir bayram yaşadık. Zaten hem kamu kurum ve kuruluşları hem de yerel yönetimler olarak bizler gerekli tedbirleri almıştık. Çok şükür belediyemiz vatandaşlarımızdan ve tatilcilerden tam not alarak bayramı geçirmiş oldu”
“BAYRAMDA YÜZDE 30-35 ARALIĞINDA EKSTRA BİR DOLULUK OLDU”
'Hem bölge turizmcilerinden hem Sivil Toplum Kuruluşlarından hem esnaflarımızdan aldığımız bilgilerden hem de beledimizdeki verilerden bayram süresince yüzde 30-35 aralığında ekstra bir doluluk yaşandığını hep birlikte gözlerimizle gördük' diyen Belediye Başkanı Yücel sözlerini şöyle sürdürdü: 
"Ambalaj atıklarından, çevredeki çöp toplamalardan, parklarımız ve sosyal donatı alanlarımızın kullanımından ve şehirdeki yoğunluktan bile bu görebildi. Hatta araç sayılarındaki artış bile bunu rahatça ortaya koydu. Tabi ki esnafa tam yansıması tartışılır. Ama yine de bu verilere göre de iyi, huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçti”.
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2017, 18:30
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107