banner84

Belediye her zaman yaşlıların yanında

Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ‘Yaşlılar Haftası’ nedeniyle bir program düzenledi. Başkan YArdımcısı Nazmi Yüksel, ‘Yaşlılarımıza yönelik hizmet ve katkılarımız sadece belirli günlerde değil her zaman devam edecek" dedi

Belediye her zaman yaşlıların yanında
Yaşlılar Haftası nedeniyle Alanya Park Ormanda düzenlenen etkinliğe Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Meclis Üyesi Tunahan Kasapoğlu, Emlak İstimlâk Müdürü İbrahim Koçak, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül ve Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Evi müdavimleri yaşlı vatandaşlar katıldı.
Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel’in yaşlı vatandaşlarla tek tek ilgilendiği programda Yaşlılar ile öğle yemeği, müzik dinletisi ve uzman fizyoterapist Erdem Demir eşliğinde doğa yürüyüşü yapıldı. Etkinliklere Katılan Yaşlı vatandaşlar, Alanya belediye Başkanlığının 18-24 Mart yaşlılar haftası nedeniyle yaptığı etkinliklerden dolayı kendilerini değerli hissettiklerini ve bundan minnettar olduklarını ifade ettiler. Alanya Belediyesinin her zaman yanlarında olduğunu bilmelerinin kendilerine güven verdiğini belirten Vatandaşlar, üm bu etkinliklerden dolayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür ettiler. 
Yaşlı vatandaşlarımıza hizmetlerin bu tür etkinliklerle sınırlı olmadığını belirten Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, ‘Yaşlılarımıza yönelik hizmet ve katkılarımız sadece belirli günlerde değil her zaman devam edecek. Dünde Alanya’mızın tarihi ve kültürel yerlerini gezdik. Bu gün burada böyle bir etkinlik düzenledik. Biz Alanya Belediyesi olarak yaşlılarımıza büyük önem verdik. Bundan sonrada vermeye devam edeceğiz. Katılımlarından dolayı tüm büyüklerime teşekkür ederim" dedi.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2015, 19:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107