banner84

Belediyeden asfalt rekoru

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Payallar, Türkler ve Avsallar Mahalleleri’nde devam eden asfalt ve kaldırım çalışmalarını denetledi.

Belediyeden asfalt rekoru

İlk olarak Payallar ve Türkler Mahallesi’nde asfalt çalışmasını denetleyen Başkan Yücel, daha sonra Avsallar Mahallesi’nde Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.

“BİR HAFTADA 50 KM ASFALT"

Çalışma alanında açıklama yapan Başkan Yücel, asfalt sezonunun başladığı son bir hafta içerisinde merkez, doğu ve batı bölgelerinde 50 kilometre asfalt yaptıklarını belirterek, ”2015 yılı için hedeflediğimiz 35 kilometresi sıcak olmak üzere 200 kilometre asfalt rakamına gerek iş makinaları gerekse ekip desteği ile rahatlıkla ulaşmayı umuyoruz. Aciliyet olan yerlere öncelik tanıyarak çalışmalarız süratle her noktada devam ediyor. Asfalt çalışmalarımızın yanısıra, bu bölgede yine Avsallar Mahallemizde 3 kilometre uzunluğunda bir kaldırım çalışmamız var. Kısa zamanda tamamlayıp halkımızın hizmetine sunacağız’’ dedi.

“BAŞKANIMIZDAN VE HİZMETLERİNDEN MEMNUNUZ”

Mahallelerinde yapılan hizmetler için Başkan Yücel’e teşekkür eden Türkler Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahin ise, ”Başkanımız ilk büyük asfalt çalışmasını bu bölgeden başlattı. Ayrıca şu an kendileri de buraya gelerek büyük bir incelik gösterdiler. Mahallem adına kendisine teşekkür ediyorum. Biz Türkler halkı olarak başkanımızdan hizmetlerinden memnunuz’ diye konuştu.

 


 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107