Belediye Meclisi'nin daveti üzerine şampiyonluk kupası ile birlikte bir süre toplantıya katılan Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken, Takım Antrenörü Sekan Oğuz, Menejer Serdar Esen ve oyuncu Berke Öztürk, meclis üyeleri tarafından alkışlarla karşılandı. ü
Türkiye'de ilk kez bir ilçenin Efeler Lig'inde temsil edilecek olmasının haklı gururunu yaşatan Kulüp Başkanı Erken'e teknik heyet ve oyunculara teşekkür eden üBelediye Başkanı Adem Muratr Yücel bir kez daha Alanya'nın spor başkenti olduğuna dikkat çekti.
Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken ise; topyekün Alanya'nın desteğiyle kupanın Alanya'ya kazandırıldığını söyleyerek,"Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel başta olmak üzere meclis üyelerimize ve tüm Alanya halkına Lig boyunca bizleri yalnız bırakmadıkları için yönetim kurulumuz, teknik heyet ve oyuncularım adına teşekkür ediyorum. Bu kupa ile hepimiz tarihe geçtik; bu başarı hepimizin. Meclis üyelerimizden ve Alanya halkından süper Lig maçlarında da destek bekliyoruz." dedi. -Haber Merkezi
Belediyespor meclise davet edildi
Erkek Voleybol Takımının en üst Ligai olan Efeler Ligaine yükselerek Alanya tarihinde bir ilke imza atan Rest Property Alanya Belediyespor Kulübü dün Belediye Meclisianin konuğu oldu.
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor