banner165

'Biz geliyoruz hareketleniyorlar gidiyoruz duruyorlar'

Geçtiğimiz gün Sarıveliler’e gelen Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ziyaretlerinde sık sık Kuşyuvası Yolu'nu gündeme getiriyor. Alanya Posta Medya’ya özel açıklamalarda bulunan Davutoğlu, “Bizim gelmemize yakın projelerde harekelenme oluyor biz gidince de duruyor” dedi.

'Biz geliyoruz hareketleniyorlar gidiyoruz duruyorlar'

Alanya-Konya yolunun geçiş güzergahı üzerindeki kısımlarda inceleme yapan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Kuşyuvası yolunun son durumunu Alanya Posta Medya’ya değerlendirdi. Yolun yarım kalmasını eleştiren Davutoğlu, “Maalesef bu iktidarın belki de kara bir leke olarak tarihe geçecek projelerinden biridir. Bizim dönemimizde başlatılan projelerin neredeyse kasıtlı olarak geciktirilerek yapılmaması büyük bir sorundur. 

“EN KÖTÜ PROJE YARIM KALMIŞ PROJEDİR”
Bugün gelirken tekrar baktım, biz geleceğim zaman biraz hareketleniyorlar biz gidiyoruz duruyorlar. Tünellerde bağlantı yollarına da bakın. En kötü proje yarım kalmış projedir. Yarıda bıraktığınız her tünel zamanla kolejene uğramaya başlar. Yollar bozulmaya başlar. Proje başladımı en kısa sürede bitireceksiniz. Şu anda maalesef Türkiye’nin en stratejik konumunda olan Konya-Taşkent-Alanya hattı ve Sarı verilerden de geçecek olan bağlantı yolları ile birlikte olan yol istendiği hızda gitmiyor. Ne zaman biteceği de belli değil” dedi. -Özgür YILMAZ

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2021, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169