banner129

'Biz milletimiz için varız'

Ramazan ayında şehrin her mahallesi, caddesi ve sokağında seçmenlerle buluşan AK Parti İlçe Başkanı Berberoğlu, kendisine ve partisine vatandaşların gösterdiği ilgiden bir hayli memnun. Berberoğlu, "Biz Alanyamız için varız" dedi

'Biz milletimiz için varız'
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Ramazan ayında her yaştan seçmene ulaşarak, sorunlarını dinlediklerini ve çözümü noktasında da önemli çalışmalara imza attıklarını açıkladı. Alanya merkezden Karapınar'a, Alara'dan, Aydap'a kadar olan Alanya'nın her mahallesi, caddesi ve sokağında seçmenlerle buluşarak, Ramazan ayında samimi duygularla sohbet etme imkanı bulduklarını söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Berberoğlu, sadece kendisinin değil, İlçe Yönetim Kurulu'ndaki arkadaşlarının, Gençlik Kolları Yönetimi ile Kadın Kolları Yönetimi'nin de bu ziyaretlerde görev aldığını ifade etti. 
VATANDAŞLAR ÖVGÜYLE KARŞILIYOR
Sadece Ramazan ayında değil, yılın her ayı, haftası ve gününde seçmenlerle buluşmanın ve onların da derdine çare olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade eden Berberoğlu, "Biz vatandaşlarla kucaklaşmanın nasıl onurunu yaşıyorsak, seçmenler de en az bizim kadar heyecanlı. Gittiğimiz her mahallede, her cadde ve sokaktaki seçmenin övgü dolu sözleriyle karşılaşmanın da onurunu yaşadık. Seçmenler, 'Türk siyasi tarihinde seçimden seçime değil, her zaman bizi hatırlayan tek parti AK Parti. AK Parti'deki her kadroda görev alan insanlar, yüreklerini ortaya koyuyorlar, dertlerimize de çare üretiyorlar' dediler. Bu sözler de bizi onurlandırıyor, gururlandırıyor. Milletin AK Parti iktidarında yaptığı hizmetleri ve kendisine verdiği değeri unutmaması da güzel bir şey. Sokaktaki vatandaşımız vefayı biliyorsa, geride kalanların ne dediği de çok önemli değil" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107