banner84

Bozulan asfalt yenileniyor

Alanya Belediyesi ulaşım yoğunluğu yüzünden bozulan yollarda asfalt kaplamaları yeniliyor. Çevre Yolu’nda bozulan noktaları tespit eden Alanya Belediyesi asfalt ekipleri Dinek Kavşağında çalışmaya başladı.

Bozulan asfalt yenileniyor
 Alanya Belediyesi asfalt ekipleri Çevre Yolu’nda Telekom ve Dinek Kavşağı ile birinci tünel arasında bozulan satıh kaplamamaları yenileme çalışmasına başladı.

Daha önce Çevre Yolu Dinek Kavşağında sıcak asfalt yapılacak olan bölgede freeze yapılarak eski asfalt kaldırıldı ve hazır hale getirildi. Asfalt yenileme çalışmasının ilk etabı Dinek Kavşağı ile birinci tünel arasında başlatıldı. Çevre yolundaki çalışma ile ilgili açıklama yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Dinek kavşağındaki çalışmanın gün içersinde tamamlanacağını söyledi. Başkan Yücel, “Telekom Kavşağı’nda da bozulan satıhlarda freze ve eski asfaltı kaldırma çalışmamız devam ediyor. Yaya, araç ve yol güvenliğini sağlayarak çalışmalarımızı en kısa zamanda bitirmeyi hedefliyoruz.” dedi. Çevre Yolu’nun transit geçişler ve şehir içi trafiği açısından en önemli ulaşım arteri olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ekiplerin çevre yolunun tamamında keşif çalışmasını sürdürdüğünü ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 15:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107