banner84

Bu yolda kazalar hiç bitmiyor

Alanya Türkler Mahallesi'nde meydana gelen bir kaza 1 kişi yaralandı. Çevrede bulunan vatandaşlar yolda Trafik Güvenlik Aynası bulunmadığı için sık sık kaza meydana geldiğini geldiğini söyledi

Bu yolda kazalar hiç bitmiyor
Mevlüt UYGUR
Geçtiğimiz Pazar günü Alanya'nın Türkler Mahallesi'nde  bulunan Alan Xafira Otel'in önünde bir kaza meydana geldi. Ara yoldan ana yola girmekte olan bir araca ana yoldan gelen aracın çarptı. Kazada bir kişi yaralanırken olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekiplerince yaralı ilçede bulunan bir hastane kaldırıldı. Çevre vatandaşları yolun sıkıntılı bir yol olduğunu ve Trafik Güvenliği Aynası  bulunmadığı için yolda sürekli kazalar yaşandığını belirtti. 
'ÖLÜMLÜ KAZA  YAŞANABİLİR'
Burada her yaz en az 3-4 tane kaza oluyor. Yolda yılda en az 10 kadar kaza yaşandığını söyleyen çevre vatandaşları," Burası Alan Xafira Otel ile Marmaid Otel'in önü çok sıkıntılı bir yol. yılda en az 10 kaza oluyor.  Özellikle ana yol yeni yapıldığı için ana yoldaki kazalar hızlı gidiyor. Yaz aylarında yol kenarlarındaki park halindeki araçlar yolu kapatıyor ve ana yol gözükmüyor. Ana yodaki araçlarda hızlı geldiği için ara yoldan gelen giren araçlarla çarpışıyor. Bu yolda hiç kaza bitmiyor. Buraya bir Trafik Güvenlik Aynası konulması lazım değil ki bu yoldaki kazalar hiç bitmeyecek. Allah korusun ölümlü kazalarda yaşanabilir" dediler. 

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 16:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107