banner84

Burhan Sili’ye yeni görev

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye Turizm Meclisi'ne Alanya'dan, Türkiye Otelciler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi (TÜROFED) ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili seçildi

Burhan Sili’ye yeni görev
 Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Turizm Meclisi, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Karakuş başkanlığında sektörün gündemindeki konuları görüşmek ve meclis başkan ile yardımcılarını seçmek üzere Ankara’da biraraya geldi.
Yapılan seçim sonucunda, Osman Ayık Meclis Başkanlığı’na seçilirken, Sururi Çorabatır, Mehmet Haluk Beceren, Ece Tonbul Kilit, İbrahim Birkan, Oya Narin ve Banu Dedeman başkan yardımcılığı görevine seçildi.
TOBB Türkiye Turizm Meclisi Başkanlığı’na seçilen Osman Ayık yaptığı konuşmada, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu’na teşekkür etti.
KGF Genel Müdürü Hikmet Kurnaz da toplantıda, turizm konusunda sağlanan devlet destekleri ve Kredi Garanti Fonu sunumu yaptı.
Meclis bünyesinde oluşturulan Hazine Destekleri Alt Komitesi’nin başkanlığını Mehmet İşler üstlenirken, komitede, Ece Tonbul Kilit, Burhan Sili, İbrahim Birkan, Kaan Kavaloğlu ve Cemil Uğurlu yer aldı.
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107