banner84

'Canları pahasına yayın yaptılar'

ALTSO Başkanı Şahin 24 Temmuz Basın Bayramı ile ilgili açıklama yaparak," Alanya’mızda da basın-yayın hizmeti veren kuruluşlar, ülkemizin ve toplumumuzun çıkarlarını ön planda tutarak, büyük bir sorumluluk anlayışı içinde takdirle karşılanan bir duyarlılık gösteriyor. Bıkmadan, usanmadan zor koşullarda, büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren basın mensuplarının“24 Temmuz Basın Bayramı”nı içtenlikle kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi

'Canları pahasına yayın yaptılar'
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Alanya'da ki basın yayın kuruluşlarının basın bayramını kutlayarak," 
Kamu yönetimi ile vatandaşlarımız arasında önemli bir işlev görevi gören basınımız demokrasinin ve Cumhuriyetimizin kökleşmesinde önemli bir yere sahiptir. Tarihin her döneminde milletin gözü, kulağı ve sesi olan basın kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli ve tarafsız gazetecilik anlayışı içerisinde başarı ile yerine getirmiştir.

Alanya’mızda da basın-yayın hizmeti veren kuruluşlar, ülkemizin ve toplumumuzun çıkarlarını ön planda tutarak, büyük bir sorumluluk anlayışı içinde takdirle karşılanan bir duyarlılık göstermektedirler.
 
Ülkemiz,15 Temmuz 2016 gecesi vatan hainlerinin darbe girişimi karşısında yaygın ve yerel basınımız tek yürek olup, canları pahasına yayın yapmış, demokrasi mücadelesi yolunda milletimizi yönlendirmiş,  dik duruşlarıyla katkı sağlamışlardır. 
 
Bu vesileyle, bıkmadan, usanmadan zor koşullarda, büyük bir özveriyle görevlerini yerine getiren basın mensuplarının “24 Temmuz Basın Bayramı”nı içtenlikle kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 16:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107