banner84

Çarşamba Caddesi yenileniyor

Alanya Belediyesi, altyapı çalışması nedeniyle bozulan Oba Yolu’nda üstyapı çalışması başlattı. Oba Mahallesi Çarşamba Caddesi’nin kanalizasyon çalışması sonucu bozulan 1 kilometrelik kısmında mevcut asfalt iş makineleri ile sökülerek, yeni asfalt için hazır hale getiriliyor

Çarşamba Caddesi yenileniyor
Alanya Belediyesi ilçe genelinde çalışmalarını arkalıksız sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Oba Mahallesi Çarşamba Caddesi’nin kanalizasyon çalışması sonucu bozulan 1 kilometrelik kısmında, mevcut asfalt iş makineleri ile sökülerek, yeni asfalt için hazır hale getiriliyor.Fen İşleri Müdürlüğü Merkez Şantiyeye bağlı ekiplerin sürdürdüğü çalışma ile caddenin üstyapısı yeniden yapılıyor. 
RAMAZAN BAYRAMI'NDA PIRIL PIRIL CADDEYE KAVUŞACAK
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çarşamba Caddesi’nin altyapı nedeniyle bozulan 1 kilometrelik kısmının bayram öncesi bitirilmesi için yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyledi. Başkan Yücel, ”Öncelikle anayolun bitirilmesi. Vakit ve imkanlar dâhilinde ara yollarında asfaltını yenilemeyi amaçlıyoruz. Ramazan Bayramı’na Oba halkının pırıl pırıl bir caddeye kavuşması için ekiplerimiz yoğun gayret sarf ediyor.” dedi.
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107