banner84

Çavuşoğlu Alanya avokadosunu övdü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge programında avokadoya ilişkin yaptığı konuşma Alanya ile özdeşleşen avokadoyu gündeme taşıdı. 

Çavuşoğlu Alanya avokadosunu övdü

Ahmet Hakan moderatörlüğünde, gazeteciler Dicle Canova ve Murat Çelik sordu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölgede dünya ve bölgesel siyasi gelişmeleri değerlendirdi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Türkiye, Ortadoğu ve dünyadaki gelişmeleri yorumladıktan sonra Alanya’yı mesteden cümleler kurdu. 
Ahmet Hakan, kendi sağlığını korumak için pandemi tedbirlerini sorduğu bakan Mevlüt Çavuşoğlu, tüm dünyaya gönül selamın yaydıklarını ifade etti. Kolonya ve maskeyi ihmal etmediklerini söyleyen Çavuşoğlu, soru üzerine Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhitin Böcek ziyaret ettim. Oğlu, kardeşi ve doktorlardan bilgi aldım. Durumunun daha iyiye gittiğini söylediler. Bugünlerde solunum cihazından çıkarabileceklerini söylediler sevindirici bir haber. Herkes için şifa diliyorum. Muhittin bey önce iyileşmişti aslında testide negatif çıktı. Tahribattan dolayı solunum sıkıntısı yaşadı. Değerleri daha iyiye gidiyor. 
Bünyeyi neyle güçlü tuttuğu sorusuna ise ‘Avokado, Alanya Avokadosu’ diye yanıt verdi.  Çavuşoğlu spor yapmayı da ihmal etmediğine dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107