banner129

'Çavuşoğlu ödüllendirildi'

CHP'li Akaydın, "Çavuşoğlu'nun baş aktörü olduğu oy hırsızlığı ile seçimi masa başında kaybettik. Bu nedenle seçim sonrası Çavuşoğlu Bakan yapılarak ödüllendirildi" iddiasında bulundu

'Çavuşoğlu ödüllendirildi'
 PARTİSİ CHP'den Antalya Milletvekili Aday Adayı olan Büyükşehir eski Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, 30 Mart yerel seçiminde CHP için Antalya’da hem başarı hem de başarısızlık öyküsü olduğunu söyledi. 2014 yerel seçimlerinde Antalya tarihinde CHP’nin en yüksek oy oranını aldığına vurgu yapan Akaydın, "Büyükşehir yasası ile ilçelerin ve köylerin de oy  kullanmasının seçimi kaybetmelerinde çok önemli bir etken oldu. Akaydın, "Seçimi kaybetmemizde benim kişisel hatalarım olabilir bunu hiçbir zaman inkar etmiyorum. Parti içinde yaşanan ihanete rağmen biz seçimi aldık fakat masa başında kaybettik. Özellikle Kepez’de oylarımız çalındı. Açılan sandığın ‰92’sine kadar önde götürdüğümüz seçim günü akşama gece saat 01:30’dan sonra sayım işleri durdu. Oylarımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun baş aktörü olduğu oy hırsızlığı ile seçimi masa başında kaybettik. Seçim sonrası ise Çavuşoğlu Bakan yapılarak ödüllendirildi. Şuandaki Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu baş aktör oynadığı sandık ve oy hırsızlığı sonucu 7 bin farkla seçimi kaybettik.”
Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 15:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali meram
ali meram - 5 yıl Önce

peki adama sorarlar,4 dönemdir muratpaşada kazanan süleyman evcilmenin yerine ümit uysali,gazipaşada cem burak özgenç'i̇ koymayın demelerine rağmen aday yaparsanız seçimi kaybedersiniz.

SIRADAKİ HABER

banner107