banner84

Çavuşoğlu'na verilecek olan plaketin kutusunda bomba aradılar

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun korumalarının Alanyaspor'un kendisine takdim edeceği plaketin içinde bomba araması dikkat çekti.

Çavuşoğlu'na verilecek olan plaketin kutusunda bomba aradılar

KENDİ memleketi olan Alanya'da polis eskortuyla gezen, arkasında korumalar eksik olmayan, vatandaşın yanına bile yaklaşmakta güçlük çektiği Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu dün Konaklı Mahallesi'ndeki Devlet Hastanesi Semt Polinikliği açılışını yapmak üzere Alanya'ya geldi. Konaklı Stadyumu'na polis helikopteriyle gelen Bakan Çavuşoğlu'nu burada partililer ve vatandaşlar karşıladı. Daha sonra açılış töreninin yapılacağı alana gelen Bakan Çavuşoğlu, burada hemşerileriyle bir süre sohbet ettikten sonra protokol için ayrılan bölüme geçti.

POŞETİ İNCELEDİLER

KAYMAKAM Dr. Hasan Tanrıseven, AKP İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, AKP'nin adayı Sena Nur Çelik ile çok sayıda vatandaşın katıldığı törende Bakan Çavuşoğlu'nun korumaları, kürsünün arkasında Alanyaspor'a ait bir poşeti didik didik inceledi. 'Bunun içinde ne var' diyerek poşette bomba araması yapan Bakan Çavuşoğlu'nun korumaları, 'Bakan Bey'in abisi olan Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu'na ait plaket var. Biraz sonra Bakan Bey'e takdim edecek' diye korumaların uyarılmasına rağmen, korumalar, 'Açın poşeti' diyerek poşeti ve içindeki plaketi açarak, bomba araması yaptı. Bu durumu izleyen vatandaşlar ise korumalara tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2015, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107