banner165

Çevre gönüllüleri plaj temizleyecek

Akdeniz’i temizlemeyi amaçlayan sosyal bir global çevre hareketi olan “Let’s Do It, Akdeniz”, Akdeniz ülkeleriyle eş zamanlı olarak, Türkiye'de Akdeniz'e kıyısı olan 10 il ile birlikte Alanya'da yarın saat 16.30'da Konaklı Titan Garden Otel plajında yapılacak

Çevre gönüllüleri  plaj temizleyecek
Sosyal amaçlı “Let’s Do It, Akdeniz!” hareketine 3 kıtada bulunan ve Akdeniz’e kıyısı olan 22 ülkenin binlerce gönüllüsü katılacak. Konuyla ilgili basın bildirisi yayınlayan Let’s Do It, Akdeniz! Alanya Proje Koordinatörü Özgür Arslan, şu ifadelere yer verdi:
Let's Do It, Akdeniz! (Haydi Yapalım Akdeniz!) çevre hareketinin ikincisini geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ALÇED'in işbirliği ve doğa sever gönüllülerin katılımıyla Alanya'da gerçekleştireceğiz. Doğa gönüllüsü bizler Akdeniz’i temizlerken her yaştan insanın ortak iş yapmasını, kendi yeteneklerini ve yaparken mutluluk duydukları şeyleri belli bir amaca yönlendirerek yapmasını ve gönüllü bir hareketle herkesi Akdeniz’imizin etrafında toparlamayı amaçlıyoruz. En güzel mavi Akdeniz’dir. 9 Mayıs’ta bu gönüllü harekette herkese yer var. 9 Mayıs Cumartesi günü Türkiye’de ve 22 Akdeniz ülkesinde gerçekleşecek etkinlikle bizimle bu mutluluğu paylaşın.
DESTEKLEYENLER
Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO), Alanya Çevre Koruma ve Mavi Bayrak Derneği (ALÇED) ve Akdeniz Üniversitesi Konaklı Kongre Merkezi etkinliğe destek veriyor.
Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2015, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169