banner129

CHP tavanı yürüyor, tabanı da oturuyor

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasıyla Ankara'dan, İstanbul'a Adalet yürüyüşü başlatırken, Alanya Yönetimi ise bu kararı uygulamak yerine oturma eylemine imza atıyor

CHP tavanı yürüyor, tabanı da oturuyor

Kerim TOKSÖZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul 14'ncü Ağır Ceza Mahkemesi'nce 25 yıl hapis cezasına çarptırılan partisinin Milletvekili Enis Berberoğlu'nun Maltepe Cezaevine konması nedeniyle Ankara'dan, İstanbul'a Adalet yürüyüşü başlattı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun yürüyüş kampanyasına Türkiye'deki bir çok İl ve İlçe Yönetimi uyarken, Alanya Yönetimi, Kılıçdaroğlu'nun bu yöndeki kararını uygulamıyor. 
ALANYA OTURMA EYLEMİ YAPIYOR
Kılıçdaroğlu, Ankara'dan, İstanbul'a yürürken, CHP Alanya İlçe Yöneticileri ise Alanya'dan, İstanbul'a yürümek yerine parti teşkilatının önünde oturma eylemi yapıyorlar. Cuma Pazarı'nda bulunan teşkilatın önünde her akşam saat 21.00'da oturma eylemi yapan CHP Alanya Yönetimi, saat 24.00'a kadar bu eylemini yaptıktan sonra yeniden evlerine dönüyorlar. Kılıçdaroğlu'nun yürüyüş kampanyası başlatmasına rağmen Alanya Yönetimi'nin bu karara uymaması ise dikkat çekiyor. 
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2017, 17:52
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107