banner84

CHP'li Akaydın'ın durağı yer değiştirdi

2014 yerel seçimi öncesi CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın, Hastane Kavşağı'na koyduğu klimalı durak, Koordinatör Güney'in talimatıyla yerinden sökülerek, Kaymakamlık binasının arkasına konuldu.

CHP'li Akaydın'ın durağı yer değiştirdi

DÖNEMİN CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, 2014 yerel seçimi öncesi güneşten enerji üreten bir durağı Devlet Hastanesi Kavşağı'na koydurmuştu. Güneşten enerji üretmesi nedeniyle klimalı olan durak, seçimlerden buyana da Hastane Kavşağı'nda vatandaşlara hizmet veriyordu. Aynı bölgede bulunan iki durağın oluşu nedeniyle Büyükşehir Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney'in talimatıyla Ulaştırma Birimi, buradaki durağı sökerek, Kaymakamlık binasının arkasına da koydu.

"BU AKAYDIN'IN HİZMETİ"

Koordinatör Hüseyin Güney, Kaymakamlık binası arkasına konan durağın Büyükşehir Belediyesi'nden yeni gelmiş gibi lanse edilmesi de tepki topladı. Vatandaşlar, "Bu durak, Hastane Kavşağı'nda bulunuyordu. Klimali olan durağı oradan sökerek, Kaymakamlık binası arkasına koydular. Bu hizmet, CHP'li Mustafa Akaydın'ın hizmetidir ama AKP'li Türel'in hizmetiymiş gibi lanse ediliyor. Hastane Kavşağı'ndaki durağın yer değiştirmesi yeni bir hizmetmiş gösterilmesine de bir anlam veremedik" dediler.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 18:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107