banner84

CHP'li Özcan; 'Kriz esnafı vurdu'

**

CHP'li Özcan; 'Kriz esnafı vurdu'
 CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Aday Adayı Osman Özcan, 20 Mart'taki ön seçim öncesi dün Gazetemiz Genel Yayın Müdürü Hilmi Karagöz'ü ziyaret etti. Karagöz ile Alanya'nın dünü, bugünü ve yarınını masaya yatıran Özcan, Alanya'nın geleceği için önemli projelerin hazırlanarak, biran önce de uygulamaya konması gerektiğini söyledi. Alanya'nın sorununun işsizlik olduğunu ifade eden Özcan, "Bir insanımız, 5 ay turizm sektöründe çalışıyor, 7 ay işsiz. AK Parti iktidarı döneminde turizmi 12 aya çıkaracak bir tek proje üretilmedi. Bu nedenle insanlarımız işsiz kalıyor, kışın da ekonomik çöküntü yaşıyorlar. Alanya'da ev ve araba alan insanlar bankalara borçlu. AKP iktidarı döneminde bankalar, insanlara kredi vererek, kendisine bağımlı hale getirdi. Banka kredisini ödeyemeyen binlerce insan, hapise giriyor" dedi 
"BOŞANMALAR BİLE ARTTI"
EKONOMİK krizle bunalıma giren ailelerin psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını da ifade eden Özcan, "Bir çok insan, AK Parti iktidarı döneminde de nikahlı eşinden ayrılmak zorunda kaldı. AK Parti yandaşları zenginleşirken, orta gelirli vatandaş ise kalmadı. Artık Türkiye'de ekonomik sorun biran önce çözüme kavuşturulmalı. İnsanlarımızın mutlu, huzurlu bir yaşam sürebilmeleri için ekonomik yönden vatandaşlarımızı rahatlatmalıyız. Bunun içinde projeler üretip, hizmete katmalıyız. Partimizin ekonomik anlamda projeleri hazır ama 7 Haziran'da iktidara gelmesi gerekiyor. Bunun içinde herkesin bir kez olsun CHP'ye oy vererek, iktidara getirmelerini istiyoruz" diye konuştu.  


Çantası bile hazır
PARTİSİNİN 29 Mart'ta yapılacak ön seçimi öncesi üyeleri ziyaret eden Özcan, listede 85'nci sırada olduğunu söyledi. Elindeki çantasını bırakmayan Özcan, "Artık çantam hazır. 29 Mart'ta ön seçimden çıkacağıma, 7 Haziran'da vekil olarak Ankara'ya gideceğime inanıyorum. Çantamın içindeki sorunları mecliste gündeme getirerek, Alanya'nın sorunlarını topyekün çözeceğim" diye söz verdi. 
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2015, 17:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107