banner84

Çiçek dağıtımı yapılacak

Alanya ve Antalya Büyükşehir Belediyesi, arife gününde mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlar için ücretsiz çiçek fidesi dağıtımı yapılacak

Çiçek dağıtımı yapılacak

Haber Merkezi
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi ekipleri, arife gününde mezarlık ziyareti yapacak vatandaşlar için ücretsiz çiçek fidesi dağıtımı yapacak. 
21 MEZARLIKTA 50 BİN ÇİÇEK
Alanya Belediyesi her bayram öncesi gerçekleştirdiği mezarlıklarda çiçek dağıtma geleneğini bu bayramda da sürdürecek. Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce Arife günü sabah saat 08.30’dan itibaren Alanya’daki 21 mezarlıkta 17 türde toplam 50 bin adet çiçek, vatandaşlara mezarlıklara dikmesi için ücretsiz olarak dağıtılacak.
10 BİN ÇİÇEK DAĞITACAK
Diğer yandan vatandaşların en çok ziyaret ettiği mezarlıklarda da bakım, onarım ve temizlik çalışmaları tamamlandı. Alanya’nın doğu, batı ve merkezinde vatandaşların sık ziyaret ettiği mezarlıklarda arife günü vatandaşlara ücretsiz olarak 10 bin çiçek dağıtımı gerçekleştirilecek. Tüm birimleriyle bayrama hazır olan Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi huzurlu ve güzel bir bayram için görev başında olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107