banner84

Değişim moda oldu

Alanya'da Kaymakam değişti, belediye değişti, odalar değişti, kurum müdürleri değişiyor. Şehir, değişime ayak uyduruyor.

Değişim moda oldu
 ALANYA, değişime ve gelişime ayak uyduruyor. Önce ALTİD Başkanı Gülçin Güner'in yerine Burhan Sili, ALTSO Başkanı Kerim Aydoğan'ın yerine Mehmet Şahin, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Sert'in yerine Nuri Demir, Pazarcılar Odası Başkanı Bekir Akış'ın yerine Hasan Yiğit, Elektrikçiler Odası Başkanı Hasan Parmaksızoğlu'nun yerine Turan Sağlamel, Alanya Kaymakamı Erhan Özdemir'in yerine Dr. Hasan Tanrıseven ile devam eden Alanya'daki değişim rüzgarı, kamu kurum ve kuruluşların müdürlerinin değişmesiyle devam etti. 
SİPAHİOĞLU GİTTİ YÜCEL GELDİ
ALANYA'DA en büyük değişim, 2014'ün Mart ayında gerçekleşti. 15 yıllık Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu'nu yıkan dönemin Kestel Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, seçimle de Alanya'ya belediye başkanı seçildi. Yücel'in değişimi ile birlikte belediyedeki bazı birim amirleri de değişti. Yani 2013 ve 2014 yılı, Alanya'da değişimin başlangıcı olurken, bu değişimin ise Alanya Ziraat Odası Genel Kurulu ile devam edip, etmeyeceği de merakla bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107