banner84

Demir'den esnafa sigorta uyarısı

2 gündür yaşanan elektrik kesintilerinden bir çok esnafın zarar gördüğünü söyleyen ALESO Başkanı Nuri Demir, esnafa iş yerlerini kapatırken sigortalarını da kapatmaları konusunda uyarıda bulundu

Demir'den esnafa sigorta uyarısı
Mevlüt UYGUR
Alanya'da yağışlı ve soğuk etkisini göstermeye devam ederken, sık sık yaşanan elektrik kesintilerinin bir çok esnafın iş yerine zarar verdi. Yaşanan elektrik kesintileriyle bir çok esnafın iş yerinin zarar gördüğünü, elektronik cihazların yandığını ve bir üyenin iş yerinde yangın çıktığını bildiren Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Başkanı Nuri Demir, esnafına iş yerlerini kapatırken sigortalarını da kapatmaları konusunda uyarıda bulundu. 
'EV İŞ YERLERİMİZE SİGORTA YAPTIRMAYI ÇALIŞALIM'
Demir esnaflara yaptığı uyarıda şu ifadelere yer verdi, "Tüm esnafımızın ve üyelerimizin dikkatine. Son iki gündür şehrimizde meydana gelen yağmurun etkisiyle yaşanan elektrik kesintilerinde bir çok esnafımızın iş yeri zarar görmüş, elektronik cihazları yanmış, maalesef ki bir üyemizin de iş yerinde yangın çıkmıştır. Bu hususta CK Akdeniz Elektrik gerekli çalışmaları elbette yapmaktadır ama bizler esnaf olarak kendimizi garanti altına almak için iş yerlerimizi kapatırken sigortalarımızı kapatmaya özen gösterelim. Tüm zarar gören esnaflarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunur herkese hayırlı bol bereketli kazançlar dilerim.
Not:sevgili dostlarım zararlarımızın olabileceğini her an düşünerek imkanlarımız doğrultusunda ev ve iş yerlerimize her zaman sigorta yaptırmaya çalışalım."
Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 20:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107