banner84

Demokrasi şöleni var

Demokrasi nöbetlerinin simgelerinden bir tanesi olan Antalya Cumhuriyet Meydanı’nda bu akşam demokrasi şöleni yaşanacak.

Demokrasi şöleni var
Darbecilere ve ihanet çetelerine karşı dik duruşun simgesel mekanı olan Antalya Cumhuriyet Meydanı, muhteşem bir geceye hazırlanıyor. 15 Temmuz’dan bu yana her akşam on binleri ağırlayan Cumhuriyet Meydanı’nda, demokrasi şöleni yaşanacak. Bu akşam gerçekleştirilecek şölene ünlü sanatçılar, sunucular katılacak. Şölende tüm siyasi partilerin temsilcileri de yer alacak.
ÜNLÜLER DEMOKRASİ İÇİN MEYDANDA
Gezegen Mehmet, Vatan Şaşmaz, Ece Erken, Hopdedik Ayhan, Afrikalı Ali, Adem Metan ve Ersin Düzen’in sunuculuğunu yaptığı gecede, ünlü sanatçılar Antalyalılarla birlikte demokrasi nöbetinde yer alacak. Hande Yener, Mustafa Ceceli, Bengü, Yavuz Bingöl, Murat Dalkılıç, Alişan, Nihat Doğan, Kutsi, Berkay, Berdan Mardini, Sefa Doğanay, Doğuş, Ahmet Selçuk İlkan, İntizar, Cengiz Kurtoğlu, Serkan Kaya, Berksan, Davut Güloğlu ve Altay Antalyalılarla birlikte sabaha kadar en güzel şarkılarını seslendirecek.
TÜM ANTALYALILAR DAVETLİ
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, demokrasi nöbetinin, demokrasi şölenine dönüşeceği geceye tüm Antalyalıları davet etti. Geceye tüm siyasi parti temsilcilerinin katılacağını kaydeden Türel, demokrasinin temellerinin atıldığı ve tüm dünyaya yayıldığı kent olan Antalya’nın binlerce yıldır demokrasinin beşiği olduğunu ifade etti. Antalyalıların kriz dönemlerinde her zaman demokrasiden yana tavır aldığını dile getiren Türel, bunun 15 Temmuz ihanet gecesinde de değişmediğini belirtti. Türel on binlerce Antalyalının meydanları bir an olsun terk etmeden ülkesine, vatanına sahip çıktığını kaydetti. 
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107