banner84

Dernekler buluştu

Housekeeping derneklerinin yönetim kurulları Fethiye'de buluştu. Toplantı sonrası yapılan ortak açıklamada birlik beraberlik mesajları verildi

Dernekler buluştu
 Alanya, Marmaris Fethiye’de kurulan housekeeping dernek yöneticilerinin toplantısına Onursal Başkan ve Baş Danışması Hakan Yeni ile  HOTED Alanya Başkanı Sema Yörütür ve yönetim kurulu üyeleride katıldı. Toplantıdan sonra yapılan ortak açıklamada şu görüşlere yer verildi: "Turizm de kalitenin arttırılmasının eğitimli ve kalifiye personelden geçtiğinin altı özellikle çizerek, mesleğimizin geliştirilmesi ve daha kalıcı çalışmaların yapılabilmesi için, yeni Hk derneklerin camiamıza kazandırılması mesleğimiz için büyük önem arz ediyor. Bireysel olarak alınamayacak pek çok eğitim profesyonel kişilerden alınır. Mesleğimiz ile ilgili yeni projelerin hayata geçirilebilmesi, kalitenin ve çıtanın yükseltilmesi için büyüme şart."
Dernek başkanları, federasyonlaşma yolunda emin adımlarla ilerleyeceklerini belirterek, bireysel hiçbir adımın başarılı olamayacağını,  bu adımların kısa vadeli olacağı, fakat mesleki birlik, dayanışma taşıyan birlikteliklerin daha uzun soluklu ve başarılı olacağının önemine dikkat çektiler. 
Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107