banner165

Eğitim öğretime başladılar

Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile RestProperty A.Ş arasında imzalanan mesleki eğitimde iş birliği protokolü kapsamında çeşitli ülkelerden programa dahil olan 10 öğrenci eğitim ve öğretim hayatına başladı.

Eğitim öğretime başladılar

Okul Müdürü İsmail Kutluca ve okul yöneticileri eğitim-öğretim faaliyetlerini inceleyerek eğitim alan öğrencilere ve eğitim biriminde görevli usta öğreticilere bilgilendirmelerde bulundu . Okul yönetimi tarafından düzenlenen öğrenci belgeleri kayıtlı öğrencilere teslim edildi.Şirket yönetim kurulu başkanı Nihat TUFAN ve yönetim ekibi eğitim birimi ve işletme faaliyetleri  hakkında  bilgiler vererek mesleki eğitime her zaman destek olacaklarını, kalifiye eleman yetiştirmeyi amaçlayan bu programın kendileri ve ülkemiz açısından çok faydalı olacağını belirttiler.

BELGELERİNİ ALACAKLAR

Eğitim programı  lise mezunu olarak kayıt olanlar için 3 yıl sürecek olup, teorik ve pratik eğitimlerin tamamı iş birliği kapsamında RestProperty eğitim biriminde yapılacaktır.Program dahilinde sunulan eğitim ve sınavları başarı ile  tamamlayan öğrenciler Kalfalık ve Ustalık Belgesi almaya hak kazanacaktır. Ustalık belgesini alan öğrenciler başvurmaları halinde usta öğreticilik belgesi ve meslek lisesi diploması alabileceklerdir.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2022, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169